Romotop
There are 31 products.

Romotop

Čekų įmonė Romotop yra viena žinomiausių čekiškų židinių ir krosnelių gamintojų Europoje. Griežtėjant techniniams ir gamtosaugos reikalavimams, Romotop pradėjo bendradarbiauti su mokslo institucijomis, kurios padeda atlikti tyrimus, pritaikyti gautus rezultatus ir tobulinti produkciją.

More

Romotop KV664

Plieninė židinio kasetė Romotop KV664, su ventiliatoriumi. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV662

Plieninė židinio kasetė Romotop KV662, dvigubomis sienelėmis, konvekcinė. 

Romotop KV075-01

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV075-01 su sukiojamu kupolu, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV025F-01

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025F 01 su sklende, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežia orą.

Romotop ANGLE L 2 g S

Plieninis židinio ugniakuras Romotop Angle L 2g S, tiesiu kampiniu (kairės pusės) stiklu. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop ANGLE R 2 g S

Plieninis židinio ugniakuras Romotop Angle R 2g S, tiesiu kampiniu (dešinės pusės) stiklu. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV025F-02

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025F-02 su sklende, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkcija – oras degimui gali buti imamas iš kitu patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežia orą.

Romotop KV025F-R01

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025F-R01 su sklende, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV075-02

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV075-02 su sukiojamu kupolu, dvigubu stiklu, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV025F-P01

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025F-P01 su prizminiu stiklu. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkcija – oras degimui gali buti imamas iš kitu patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežia orą.

Romotop KV025-N03

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025-N03 su sukiojamu kupolu, šilumokaičiu, akumuliaciniais žiedais ir dvigubu stiklu, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV025G-01

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025G-01 su šilumos akumuliacija, sukamu kupolu, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV025-N01

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025-N01 su sukiojamu kupolu, šilumos akumuliacija, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV055B

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV055B su pakeliamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkcija – oras degimui gali buti imamas iš kitu patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežia orą.

Romotop KV025L

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025L su atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkcija – oras degimui gali buti imamas iš kitu patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežia orą.

Romotop KV662TV

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV662TV, su šilumokaičiu, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV025LN04

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025LN04 su ketiniu kupolu, tonuotu viengubu stiklu, trigubu degimu, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV055A

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV055A su pakeliamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.

Romotop KV025M

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025M, su sklende, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkcija – oras degimui gali buti imamas iš kitu patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežia orą.

Romotop KV025LN01

Plieninis židinio ugniakuras Romotop KV025LN01 su ketiniu kupolu, tonuotu dvigubu stiklu, trigubu degimu, atveriamomis durelėmis. Ugniakuras turi centrinio oro padavimo funkciją – oras degimui gali būti imamas iš kitų patalpų ar lauko, taip židinio patalpoje išlaikant šviežią orą.