Romotop
There are 47 products.

Romotop

„Romotop“ – tai vienas žinomiausių čekiškų židinių ir krosnelių gamintojų. Krosnelės yra pagamintos iš aukštos kokybės plieno, jų degimo kameros vidus išklotas šamotu, o tai leidžia akumuliuoti šilumą, kuri atiduodama į patalpą jau baigus krosnelėms kūrentis. Krosnelės pasižymi elegantišku ir šiuolaikišku dizainu, įvairiausių spalvų ir formų keramikinės plytelės suteikia krosnelėms papildomo žavesio. Degimo intensyvumą galima reguliuoti sklendėmis. Kai kurios krosnelės turi specialias malkines, įmontuotas po degimo kamera, kur malkos laikomos ir papildomai džiovinamos.

More

Romotop OSLO

Romotop plieninė krosnelė Oslo, atveriamomis durelėmis.

Romotop TALA tiesiu stiklu

Romotop plieninė krosnelė TALA tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis su malkine. Pasirinktinai plieninė, viršus su keramikos arba akmens apdaila, arba viršus ir šonai keramikos apdaila. 

Romotop TALA panoraminiu stiklu

Romotop plieninė krosnelė TALA panoraminiu stiklu su keramikos, plieno ar akmens pasirenkama (viršutine, šonine, arba viršutine ir šonine) apdaila, atveriamomis durelėmis su malkine.

Romotop TALA ant kojos

Romotop plieninė krosnelė TALA ant kojos, panoraminiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Pasirinktinai plieninė, viršus su keramikos arba akmens apdaila.

Romotop RIANO

Romotop plieninė krosnelė RIANO galimai su keramikos, plieno ar akmens apdaila, atveriamomis durelėmis ir malkine. 

Romotop REGGIO

Romotop plieninė krosnelė Reggio su keramikos apdaila, atveriamomis durelėmis ir malkine. Galimas dūmtraukio pajungimas iš viršaus arba iš galo.

Romotop HARO

Romotop plieninė šildymo krosnelė HARO tiesiu stiklu su keramikos apdaila, atveriamomis durelėmis ir malkine.

Romotop TALA su šilumokaičiu

Romotop plieninė krosnelė TALA su šilumokaičiu, tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis su malkine. Pasirinktinai plieninė, viršus su keramikos arba akmens apdaila, arba viršus ir šonai keramikos apdaila. 

Romotop RIANO N

Romotop plieninė krosnelė RIANO N su keramikos, plieno ar akmens apdaila, atveriamomis durelėmis ir malkine.

Romotop BILBAO

Romotop plieninė krosnelė Bilbao su malkine, pasirenkama akmens ar keramikos apdaila.

Romotop LUGO metal sheet

Romotop LUGO - krosnelė su akmens apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. Durelėse paslėpta rankenėlė suteikia modernumo.

Romotop MERU

Romotop plieninė krosnelė MERU su keramikos, plieno ar akmens apdaila, atveriamomis durelėmis ir uždaroma malkine. Galimas dūmtraukio pajungimas iš viršaus arba iš galo.

Romotop LUGO metal sheet AKUM

Romotop LUGO - krosnelė su metalo apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. Durelėse paslėpta rankenėlė suteikia modernumo.

Romotop LUANCO

Plieninė krosnelė Romotop LUANCO su plieno, keramikos, akmens arba smėlio akmens apdaila, atveriamomis durelėmis ir malkine. Sukasi aplink savo ašį.

Romotop AVILA

Krosnelė Romotop Avila su pasirenkama akmens, keramikos ar smelio apdaila. Ovalios formos krosnelė turi centralizuotą oro padavimą degimui, bei antrinį oro padavimą, neleidžiantį greitai užsiteršti stiklui.

Romotop STROMBOLI

Romotop plieninė krosnelė STROMBOLI su keramikos, plieno, akmens ar smėlio akmens apdaila, atveriamomis durelėmis. 

Romotop SORBAS

Romotop plieninė krosnelė Sorbas su šilumokaičiu, pasirinktina keramikos arba akmens apdaila, atveriamomis durelėmis ir malkine.

Romotop AVILA T

Ovali krosnelė Romotop Avila T su pasirenkama akmens ar keramikos apdaila. Sukasi aplink savo ašį.

Romotop LUGO stone

Romotop LUGO - krosnelė su akmens apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. Durelėse paslėpta rankenėlė suteikia modernumo.

Romotop NATURA

Romotop plieninė krosnelė Natura su pilna arba daline keramikos apdaila, atveriamomis durelėmis ir malkine