Romotop
There are 47 products.

Romotop

„Romotop“ – tai vienas žinomiausių čekiškų židinių ir krosnelių gamintojų. Krosnelės yra pagamintos iš aukštos kokybės plieno, jų degimo kameros vidus išklotas šamotu, o tai leidžia akumuliuoti šilumą, kuri atiduodama į patalpą jau baigus krosnelėms kūrentis. Krosnelės pasižymi elegantišku ir šiuolaikišku dizainu, įvairiausių spalvų ir formų keramikinės plytelės suteikia krosnelėms papildomo žavesio. Degimo intensyvumą galima reguliuoti sklendėmis. Kai kurios krosnelės turi specialias malkines, įmontuotas po degimo kamera, kur malkos laikomos ir papildomai džiovinamos.

More

Romotop LUGO sandstone

Romotop LUGO - krosnelė su smėlio akmens apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. 

Romotop STROMBOLI NEW

Romotop plieninė krosnelė STROMBOLI NEW su keramikos, plieno, akmens ar smėlio akmens apdaila, atveriamomis durelėmis, sukasi aplink savo ašį. 

Romotop BELORADO

Romotop plieninė krosnelė BELORADO su keramikos, plieno, akmens ar smėlio akmens apdaila, atveriamomis durelėmis, šoniniai stiklai, su uždaroma malkine. 

Romotop GRANADA

Romotop plieninė krosnelė GRANADA su šilumokaičiu, keramikos arba akmens apdaila, su malkine, atveriamomis durelėmis. 

Romotop LUGO sandstone AKUM

Romotop LUGO - krosnelė su smėlio akmens apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. 

Romotop LUGO ceramic AKUM

Romotop LUGO - krosnelė su keramikos apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. Durelėse paslėpta rankenėlė suteikia modernumo.

Romotop LUGO stone AKUM

Romotop LUGO - krosnelė su keramikine apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. Durelėse paslėpta rankenėlė suteikia modernumo.

Romotop MANGALA

Krosnelė Romotop Mangala su plieno, keramikos arba akmens apdaila, atveriamomis durelėmis su malkine

Romotop GIRONA

Krosnelė Romotop Girona su plieno, keramikos arba akmens apdaila, atveriamomis durelėmis.

Romotop BELO

Romotop plieninė krosnelė BELO su keramikos, plieno, akmens ar smėlio akmens apdaila, atveriamomis durelėmis, šoniniai stiklai, su uždaroma malkine.

Romotop ASTORGA

Krosnelė Romotop Astorga pasirinktinai su plieno, akmens arba keramikos apdaila su centriniu oro padavimu, švaraus stiklo palaikymo sistema. Puikiai tinka patalpų šildymui pereinamuoju laikotarpiu, kuomet šildymas katilu yra neekonomiškas.

Romotop LUGO metal sheet OWEN

Romotop LUGO - krosnelė su metalo apdaila, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. Durelėse paslėpta rankenėlė suteikia modernumo.

Romotop MALAGA N su akmens apdaila

Romotop plieninė krosnelė Malaga N su akmens apdaila, atveriamomis durelėmis, 1250 mm aukščio.

Romotop MALAGA N su keramikos apdaila

Romotop plieninė krosnelė Malaga N su keramikos apdaila, atveriamomis durelėmis, pasirenkamo aukščio.

Romotop COTOPAXI

Krosnelė Romotop Cotopaxi tai išskirtinio dizaino krosnelė su keramikos arba akmens apdaila ir stikline lentynėle viršuje.

Romotop BELORADO su akumuliacija

Romotop plieninė krosnelė BELORADO su akumuliacija, keramikos, plieno, akmens ar smėlio akmens apdaila, atveriamomis durelėmis, šoniniai stiklai, su uždaroma malkine. 

Romotop SORIA

Romotop plieninė krosnelė SORIA su keramikos, plieno, akmens ar smėlio akmens apdaila, atveriamomis durelėmis, dideliu stiklu.

Romotop LUGO metal sheet with water exchanger

Romotop LUGO - krosnelė su metalo apdaila ir šilumokaičiu, todėl ne tik papuoš namus, bet ir puikiai akumuliuos šilumą. Ši krosnelė turi antrinį oro pritekėjimą, todėl kuras sudega itin gerai. Šis sprendimas garantuoja aukštą efektyvumą bei visuomet švarų stiklą. 

Romotop BELO su akumuliacija

Romotop plieninė krosnelė BELO su akumuliacija, atveriamomis durelėmis, šoniniai stiklai, su malkine. Belo krosnelė su akumuliacinėmis plytomis, sumontuotomis virš degimo kameros, todėl šiluma spinduliuojama kelias valandas po kuro sudegimo.

Romotop MALAGA W

Modernaus dizaino krosnelė Romotop MALAGA W galima smėlio akmens, plieno ir smėlio akmens arba plieno ir keramikos apdaila. Krosnelė turi integruotą vandens šilumokaitį, todėl tinkama viso namo šildymo sistemos vandeniui pašildyti.