Supra
There are 51 products.

Supra

SUPRA prancūzų įmonė, kurios produkcija – tai aukštos kokybės gaminiai, pasižymintys komfortu, energijos taupymu ir saugumu. Prancūzijos kompanija savo veiklą pradėjo 1878 metais ir nuo pat pirmų dienų pirmenybę teikė gaminių aukštai kokybei. Ypatingai daug lėšų ir laiko skiria moksliniams tyrimams, kad pagaminta produkcija užtikrintų šildymo komfortą, būtų efektyvi, nereikalautų daug priežiūros ir būtų draugiška aplinkai. Naujos kartos ugniakurai bei krosnelės yra gaminami pagal "APS" (Activ Power System) technologiją, kuri užtikrina efektyvų energijos taupymą ir tausoja aplinką.
Mūsų žiniomis SUPRA yra vienintelis židinių gamintojas, kuris testuoja visą pagamintą produkciją prieš ją išsiunčiant iš gamyklos. Kiekviena pagamintas ugniakuras ir krosnelė yra testuojami ir, tik sėkmingai atlikus visus testus, iškeliauja pas pirkėjus.

More

Supra ROCK SCREEN

Supra ketinė krosnelė ROCK SCREEN - ant kojos, pasukama 90 laipsnių kampu, atveriamomis durelėmis su stiklu padengtu šilkografija.

Supra VICTORIA

Supra ketinė krosnelė VICTORIA - suapvalintu priekiu, dvigubomis atveriamomis durelėmis ir malkine. Pasirenkama nerūdijančio plieno arba dramblio kaulo spalvos šoninės sienelės.

Supra BLACK SCREEN

Supra ketinė pakabinama krosnelė BLACK SCREEN - pilnai stiklinėmis durelėmis, horizontaliu liepsnos vaizdu.

Supra VALLAURIS 2.3

Supra ketinė krosnelė VALLAURIS 2.3 - kvadratiniu rėmu, pilnai stiklinės durelės, ant kojos su malkine. Pasirinktinai juodos arba šviesios spalvos.

Supra DARIOS

Supra krosnelė DARIOS ketaus korpusu, atveriamomis durelėmis ir malkine.

Supra HIRVIK TABLO

Supra ketinė krosnelė HIRVIK TABLO su lakuoto stiklo rėmais, atveriamomis durelėmis ant kojos su šonine malkine. Rėmo spalva - aliuminio arba dramblio kaulo.

Supra HIRVIK VERRE

Supra ketinė krosnelė HIRVIK VERRE su stikliniais rėmais, atveriamomis durelėmis ant kojos su šonine malkine. Pasirinktinai juodos arba šviesios spalvos.

Supra AURESTE

Supra ketaus krosnelė EDENE - atveriamomis durelėmis. Krosnelės šonai iš muilo akmens. Yra vieta malkoms laikyti.

Supra LOUISIANE

Supra plieninė krosnelė LOUISIANE - atveriamos durelės, ant kojos. Modernaus dizaino, šviesios spalvos. 

Supra HANOOK

Supra ketinė krosnelė HANOOK atveriamomis durelėmis su stiklu ir uždara malkine. Pasirinktinai juodos, dramblio kaulo, bordo arba pilkos spalvos.

Supra HANOOK LIFT

Supra ketinė krosnelė HANOOK LIFT ant kojos, atveriamomis durelėmis su stiklu. Pasirinktinai juodos, dramblio kaulo, bordo arba pilkos spalvos.