Crea7ion
There are 51 products.

Crea7ion

GlammFire Mito Small I Genesis

GlammFire biožidinys Mito Small I Genesis - stačiakampio formos, lakuoto plieno priekis ir šonai, pasirinktinai raudonos, baltos ar kreminės spalvos. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Lotus IV Crea7ion

GlammFire biožidinys Lotus IV - kvadratinės formos, lakuoto plieno rėmas, pasirinktinai raudonos, juodos arba kreminės spalvos. Estetiškas, funkcionalus, modernus ir stilingo dizaino. Traukiantis akį tiek gyvenamajam kambary, tiek oranžerijoje, poilsio zonoje ar viešbučio foje.

GlammFire Mito Small I Crea7ion

GlammFire biožidinys Mito Small I - stačiakampio formos, lakuotas plieninis rėmas, pasirinktinai raudonos, juodos arba kreminės spalvos. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Tango III

GlammFire biožidinys Tango III - vertikalaus stačiakampio formos, lakuoto plieno rėmu, pasirinktinai raudonos, kreminės arba juodos spalvos. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsna, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Zen II

GlammFire biožidinys Zen II - stačiakampio formos, plieninis lakuotas rėmas pasirinktinai raudonos, baltos arba kreminės spalvos. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Lotus III Crea7ion

GlammFire biožidinys Lotus III - kvadratinės formos,nerūdinačio plieno rėmas. Estetiškas, funkcionalus, modernus ir stilingo dizaino. Traukiantis akį tiek gyvenamajam kambary, tiek oranžerijoje, poilsio zonoje ar viešbučio foje.

GlammFire Lotus I Crea7ion

GlammFire biožidinys Lotus I - kvadratinės formos, rudos spalvos plieninis rėmas. Estetiškas, funkcionalus, modernus ir stilingo dizaino. Traukiantis akį tiek gyvenamajam kambary, tiek oranžerijoje, poilsio zonoje ar viešbučio foje.

GlammFire Tango II

GlammFire biožidinys Tango II - vertikalaus stačiakampio formos, šlifuoto nerūdijančio plieno rėmeliu. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Tango IV

GlammFire biožidinys Tango IV - vertikalaus stačiakampio formos, rudo plieno rėmeliu. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsna, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Mito Small II Genesis

GlammFire biožidinys Mito Small II Genesis - stačiakampio formos, lakuoto plieno priekis ir nerūdijančio plieno šonai. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Mito Small III Crea7ion

GlammFire biožidinys Mito Small III - stačiakampio formos, rudas plieno rėmas. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Mito Small II Crea7ion

GlammFire biožidinys Mito Small II - stačiakampio formos, nerūdijančio plieno rėmas. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Zen IV

GlammFire biožidinys GlammFire Zen IV - stačiakampio formos, šlifuoto nerūdijančio plieno rėmas. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Zen III

GlammFire biožidinys Zen III - stačiakampio formos, rudos spalvos. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire Mito Small III Genesis

GlammFire biožidinys Mito Small III Genesis - stačiakampio formos, rudos spalvos priekis ir šonai. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsnos linija, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire GlammBox 420 Crea7ion.E

GlammFire biožidinys GlammBox 420 - vieno fasado, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsna, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire GlammBox 420 DF Crea7ion.E

GlammFire biožidinys GlammBox 420 DF - dviejų fasadų, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsna, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire GlammBox 450 Crea7ion.E

GlammFire biožidinys GlammBox 450 - vieno fasado, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsna, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire GlammBox 770 Crea7ion.E

GlammFire biožidinys GlammBox 770 - vieno fasado, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsna, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.

GlammFire GlammBox 450 DF Crea7ion.E

GlammFire biožidinys GlammBox 450 DF - dviejų fasadų, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Jo struktūra ir tvirtumas leidžia mėgautis išraiškinga liepsna, o įsipareigojimas gerbti aplinką, prisideda prie malonaus komforto ir gerovės.