Concept
There are 50 products.

Concept

GlammFire Habito

GlammFire biožidinys Habito - stačiakampio formos, lakuoto ir nerūdijančio plieno, pasirenkama apdaila. Įkvėptas tradicinio židinio koncepcijos, Habito suteiks jaukumo jūsų namams.

GlammFire Paris III

GlammFire biožidinys Paris III - priekinė dalis - nerūdijantis plienas, galinė - rudos spalvos plienas. Išskirtinio diziano modelis, įkvėptas didžiųjų miestų.

GlammFire Paris IV

GlammFire biožidinys Paris IV - priekinė dalis - rudos spalvos plienas, galinė - nerūdijantis plienas. Išskirtinio diziano modelis, įkvėptas didžiųjų miestų.

GlammFire Paris I

GlammFire biožidinys Paris I - priekinė dalis - nerūdijantis plienas, galinė - lakuoto plieno plokštė. Išskirtinio diziano modelis, įkvėptas didžiųjų miestų.

GlammFire Paris II

GlammFire biožidinys Paris II - priekinė dalis - lakuoto plieno plokštė, galinė - nerūdijantis plienas. Išskirtinio diziano modelis, įkvėptas didžiųjų miestų.

GlammFire Retro

GlammFire biožidinys Retro - stačiakampio formos, poliruotas juodas granitas. Su įkvėpimu iš praeities, Retro yra žvilgsnis į ateitį.

GlammFire Cronum III

GlammFire biožidinys Cronum III - apvalus, plieninis, atsipndintis paprasą ir išskirtinį dizainą. Cronum pristato unikalų skulptūrų siluetą.

GlammFire Cronum II

GlammFire biožidinys Cronum II - apvalus, lakuoto plieno su pasirenkama spalva, atsipndintis paprasą ir išskirtinį dizainą. Cronum pristato unikalų skulptūrų siluetą.

GlammFire Cronum I

GlammFire biožidinys Cronum I - apvalus, rudos spalvos plienas, atsipndintis paprasą ir išskirtinį dizainą, Cronum pristato unikalų skulptūrų siluetą.

GlammFire Lotus V

GlammFire biožidinys Lotus V - lakuotu plienu, įrėmintos vienvietės durelės. Lotus - universalus ir jausmingas.

GlammFire Lotus I

GlammFire biožidinys Lotus I - rudos spalvos plienu, įrėmintos vienvietės durelės. Lotus - universalus ir jausmingas.

GlammFire Milwood.M

GlammFire biožidinys Milwood.M - stačiakampio formos, ąžuolas su juoda arba balta spalva. 

GlammFire GlammBox 420

GlammFire biožidinys GlammBox 420 - vieno fasado, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Paprastos konstrukcijos ir kompaktiško dydžio, GlammBox modeliai yra tikra universalumo išraiška.

GlammFire GlammBox 420 DF

GlammFire biožidinys GlammBox 420 DF - dviejų fasadų, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Paprastos konstrukcijos ir kompaktiško dydžio, GlammBox modeliai yra tikra universalumo išraiška.

GlammFire Mito Small I

GlammFire biožidinys Mito Small I -  pasirinktinai raudonos, baltos arba kreminės spavos lakuoto plieno priekis ir šonai arba juodos spalvos priekis su poliruoto nerūdijančio plieno šonais.

GlammFire GlammBox 450

GlammFire biožidinys GlammBox 450 - vieno fasado, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Paprastos konstrukcijos ir kompaktiško dydžio, GlammBox modeliai yra tikra universalumo išraiška.

GlammFire GlammBox 450 DF

GlammFire biožidinys GlammBox 450 DF - dviejų fasadų, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Paprastos konstrukcijos ir kompaktiško dydžio, GlammBox modeliai yra tikra universalumo išraiška.

GlammFire Mito Small III

GlammFire biožidinys Mito Small III -  rudos spalvos plieninis priekis ir  šlifuoto nerūdijančio plieno šonai. Kompaktiškas, modernus ir madingas.

GlammFire GlammBox 770

GlammFire biožidinys GlammBox 770 - vieno fasado, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Paprastos konstrukcijos ir kompaktiško dydžio, GlammBox modeliai yra tikra universalumo išraiška.

GlammFire GlammBox 770 DF

GlammFire biožidinys GlammBox 770 DF - dviejų fasadų, šlifuoto nerūdijančio plieno, montuojamas į sieną arba baldus. Paprastos konstrukcijos ir kompaktiško dydžio, GlammBox modeliai yra tikra universalumo išraiška.