Electric LED
There are 21 products.

Electric LED

GlammFire GL 400 II

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 400 II - lakuoto plieno rėmas, pasirinktinai baltos, juodos, raudonos arba kreminės spalvos. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 400 V

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 400 V - nerūdinačio plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 400 IV

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 400 IV - rudos spalvos plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 800 II

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 800 II - lakuoto plieno rėmas, pasirinktinai baltos, juodos, raudonos arba kreminės spalvos. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1200 II

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1200 II - lakuoto plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GLHD 550

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GLHD 550 - lakuotas plienas ir stiklas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą,saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1200 V

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1200 V - nerūdinačio plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1200 IV

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1200 IV - rudos spalvos plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 800 V

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 800 V - nerūdinačio plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 800 IV

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 800 IV - rudos spalvos plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GLHD 800

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GLHD 800 - lakuotas plienas ir stiklas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą,saugumą ir ekologiją.

GlammFire GLHD 700

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GLHD 700 - lakuotas plienas ir stiklas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą,saugumą ir ekologiją.

GlammFire GLHD 1050

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GLHD 1050 - lakuotas plienas ir stiklas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą,saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 400 III

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 400 III - odinis rėmas, pasirinktinai raudonos, baltos arba juodos spalvos. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GLHD 1500

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GLHD 1500 - lakuotas plienas ir stiklas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą,saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 800 III

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 800 III - odinis rėmas, pasirinktinai raudonos, baltos arba juodos spalvos. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1700 II

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1700 II - lakuotas plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1200 III

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1200 III - odinis rėmas, pasirinktinai raudonos, baltos arba juodos spalvos. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1700 V

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1700 V - nerūdinačio plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1700 IV

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1700 IV - rudos spalvos plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.