GlammFire
There are 34 products.

GlammFire

GlammFire įmonė įsikūrusi šiaurinėje Portugalijos dalyje, gaminanti iškirtinius elektrinius židinius. GlammFire židinių gamyboj sujungę tokias medžiagas kaip metalas, natūrali oda bei stiklas realizuoja fantastiškas išskirtinio dizaino idėjas ir sukuria nuostabų interjerą. Moderni šiuolaikinė įranga, aukšto profesinio lygio inžinieriai, techninis personalas, naujausios technologijos, pačios kokybiškiausios medžiagos, aistringas požiūris į darbą ir geriausi dizaineriai – pagrindiniai GlammFire sėkmės sąjungininkai.

More

GlammFire Kit Glamm 3D - Support

GlammFire elektrinio dekotayvinis židinio Kit Glamm 3D laikiklis - lakuotas plienas.

GlammFire Kit Glamm 3D

GlammFire elektrinis dekotayvinis židinys Kit Glamm 3D - lakuotas plienas. Inovatyvi ir pažangi 3D ekologiška technologija, užtikrina šiems dekoratyviniams židiniams, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą.

GlammFire Kit Glamm H3D 700

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys Kit Glamm H3D 700 - lakuotas plienas. Inovatyvi ir pažangi 3D ekologiška technologija, užtikrina šiems dekoratyviniams židiniams, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą.

GlammFire Kit Glamm H3D 800

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys Kit Glamm H3D 800 - lakuotas plienas. Inovatyvi ir pažangi 3D ekologiška technologija, užtikrina šiems dekoratyviniams židiniams, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą.

GlammFire Kit Glamm 3D L

GlammFire elektrinis dekotayvinis židinys Kit Glamm 3D L - lakuotas plienas. Inovatyvi ir pažangi 3D ekologiška technologija, užtikrina šiems dekoratyviniams židiniams, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą.

GlammFire Senses II.3D

GlammFire elektrinis dekotayvinis židinys Senses II.3D - lakuoto plieno rėmelis, pasirinktinai raudonos, kreminės, baltos arba juodos spalvos. Inovatyvi ir pažangi 3D ekologiška technologija, užtikrina, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą.

GlammFire GL 400 II

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 400 II - lakuoto plieno rėmas, pasirinktinai baltos, juodos, raudonos arba kreminės spalvos. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 400 V

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 400 V - nerūdinačio plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 400 IV

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 400 IV - rudos spalvos plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire Senses III.3D

GlammFire elektrinis dekotayvinis židinys Senses III.3D - rudos spalvos plieninis rėmelis. Inovatyvi ir pazangi 3D ekologiška technologija, užtikrina šiems dekoratyviniams židiniams, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą.

GlammFire Senses IV.3D

GlammFire elektrinis dekotayvinis židinys Senses IV.3D - nerūdijančio plieno rėmelis. Inovatyvi ir pazangi 3D ekologiška technologija, užtikrina šiems dekoratyviniams židiniams, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą.

GlammFire GL 800 II

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 800 II - lakuoto plieno rėmas, pasirinktinai baltos, juodos, raudonos arba kreminės spalvos. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1200 II

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1200 II - lakuoto plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GLHD 550

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GLHD 550 - lakuotas plienas ir stiklas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą,saugumą ir ekologiją.

GlammFire Senses I.3D

GlammFire elektrinis dekotayvinis židinys Senses I.3D - oda aptrauktos durelės, pasirinktinai raudonos, baltos arba juodos spalvos. Inovatyvi ir pazangi 3D ekologiška technologija, užtikrina šiems dekoratyviniams židiniams, paprastą ir saugų naudojimą bei efektyvią vandens garinimo sistemą

GlammFire GL 1200 IV

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1200 IV - rudos spalvos plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 1200 V

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 1200 V - nerūdinačio plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 800 V

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 800 V - nerūdinačio plieno rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GL 800 IV

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GL 800 IV - rudos spalvos plieninis rėmas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą, saugumą ir ekologiją.

GlammFire GLHD 800

GlammFire įmontuojamas elektrinis dekotayvinis židinys GLHD 800 - lakuotas plienas ir stiklas. Sukurta, kad prisitaikytų įvairiose aplinkose, tai geriausias sprendimas renkantis dizainą,saugumą ir ekologiją.